• Wszystkie elementy prezentowane na stronie, w tym same projekty, zdjęcia, kolorystyka, projekty graficzne, pomysły i charakterystyczne elementy podlegają ochronie prawa autorskiego. Każde ich wykorzystanie bez zgody uprawnionego podmiotu  spowoduje odpowiedzialność cywilną i karną.
  Prośby o pisemną zgodę kierować proszę na adres mailowy.
 • Szydełkowce alegorma! ich projekty i zdjęcia  są chronione prawem autorskim i prawem o własności intelektualnej.
 • Szydełkowce są wyrobami artystycznymi, ze względu na tradycyjne techniki wykonania zaliczanymi do zabawek ludowych. Nie posiadają CE, dlatego mam obowiązek informowania, że są  zalecane dla dzieci powyżej 14 r. ż.  Są też doskonałymi elementami dekoracyjnymi, wystroju wnętrz, zabawkami kolekcjonerskimi.
  Wzory alegorma! służą tylko (!) do użytku osobistego.  Ani wzór, ani jego części nie mogą być powielane, rozpowszechniane ani odsprzedawane, tłumaczone, publikowane (online lub drukowane), zmieniane  lub przesyłane (na sprzedaż lub nieodpłatne) za pośrednictwem Internetu lub w trybie offline.
  Uzyskanie zgody na wykorzystanie projektu alegorma! nie oznacza uzyskania  praw autorskich do tego wzoru, ale daje tylko prawo do wykonania danego projektu.
  Wzory alegorma! , elementy charakterystyczne,  idee fotograficzne lub same zdjęcia nie mogą być powielane mechanicznie, elektronicznie lub w inny sposób, bez skontaktowania się z projektantem o prośbę na wykorzystanie/ inspirację i  otrzymania zgody. Dotyczy to wszystkich wzorów alegorma!  oraz treści tekstowych i graficznych oraz fotograficznych.
  Uzyskanie zgody na wykorzystanie projektu zezwala na wykonanie ograniczonej liczby wyrobów, tylko na użytek własny i w przypadku publikacji zdjęcia danego wyrobu w internecie zobowiązuje osobę, która zgodę taką uzyskała do odpowiedniego opisania zdjęcia.
  „Ten wyrób [nazwa wyrobu] został zrobiony przez [swoje imię/nazwisko] na podstawie projektu i wzoru alegorma! www.alegorma.com za pisemną zgodą autora”

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących prawa autorskiego proszę o kontakt.

http://polandhandmade.pl/?page_id=3748
Do góry